Montér Václav Montér Václav » Výměna vany za sprchový kout

Výměna vany za sprchový kout


Když jsem na začátku léta 2016 předělával jeden byt v Trutnově, oslovil mě pán ze sousedního vchodu, zda-li bych mu předělal jeho koupelnu a WC. Dohodli jsme se na podzim a výsledek mé práce, můžete shlédnout na fotkách této reference.

Pan Vokatý s manželkou, si již užívají důchodové volno a chtěli si vylepšit svojí původní koupelnu a WC. Koupelna disponovala rozměry podlahové plochy 150 x 140 cm. Po pár návštěvách a konzultacích, jak dispozičně tento malý prostor vyřešit,  jsem se pustil do díla.

  • Po vystěhovaní koupelny se začaly upravovat stěny, započaly práce na nových instalacích vody, odpadů a elektriky. Po instalaci sádrokartonového stropu, kde bylo použito LED osvětlení, se na upravené stěny aplikovala hydroizolační stěrka. Po těchto úpravách, se přešlo k lepení obkladů o velikostic 30 x 20 cm. Instalace asymetrického sprchového koutu JIKA o rozměrech 100 x 80 cm, se výborně  hodí, do této malé koupelny. Po nalepení obkladů a pokládce dlažby následovala technologická pauza. Poté přišlo na řadu spárovaní obkladů a dlažby. Dále by potřeba zasilikonování obkladů v rozích, u podlahy a v prostoru sprchového koutu. Pak již následovala kompletace umyvadlové skříňky s umyvadlem a dalších sanitárních doplňků.

 

  • Samostatné WC dostalo také kompletní péči. Po instalacích vody, odpadů a montáže sádrokartonového stropu s bodovým osvětlením, se připravily stěny a podlaha pro obkládání. Po nalepení a vyspárování obkladů a dlažby, se nainstalovalo WC kombi, domalovaly se stěny a místnost byla hotova.

 

Když vám došla představa, zavolejte Václava.Dodané služby
PLÁNUJETE REKONSTRUKCI?
Zavolejte mi 777 591 901, nebo napište info@monter-vaclav.cz

Ostatní realizace