Kompletní rekonstrukce bytů Trutnov - Montér Václav     www.monter-vaclav.czKoupelna a WC v rodinném domě - www.monter-vaclav.cz

Koupelna a WC v rodinném domě


Tak tahle rekonstrukce mě opravdu bavila. Není to jen tom, že má práce je i můj koníček, a proto jsou mí zákaznici spokojeni, ale někdy se člověk potká s hodně pohodovými a příjemnými lidmi. No a potom ta práce baví dvojnásob  😉 .

Rodina Slávišova mě oslovila ohledně rekonstrukce starší koupelny a WC  v jejich rodinném domě. Po pár návštěvách, kde jsem předložil finanční a pracovní plán a dolaďovali jsme typ obkladů a celkově koncepci nové koupelny a WC, jsem se pustil do díla.

 

Nejdříve následovalo vyklízení a odpojení sanitárního vybavení, a poté se začalo bourat, vrtat a kutat. Po odvozu suti, se začaly připravovat stěny a podlahy, pro jejich obložení. Před samotným obkládáním, jsem ještě místnosti vymaloval bílou barvou. V koupelně to byl strop a na WC stěny nad obkladem a strop. Obklad byl použit od výrobce Rako v sérii Textile o rozměrech 40 x 20 cm. Dlažba byla použita o rozměru 33 x 33 cm. V určité fázi obkládání, jsem musel instalovat vanu o rozměrech 150 x 70 cm od výrobce Laguna. Vana byla přes celou šířku místnosti, takže pokud byste si koupelnu obložili celou, a poté chtěli dát vanu, vznikne problém :-). Po instalaci vany, se vytvořila podezdívka s revizními dvířky, a pak se obložily zbylé stěny. Po pokládce dlažby a technologické pause,  jsem celou koupelnu vyspároval hydrofobní spárovací hmotou, od výrobce Ceresit. Po těchto úkonech, již následovalo osazení koupelny původním umyvadlem na noze, novým zrcadlem s osvětlením a instalací poliček a mýdlenek.

 

Samostatné WC dostalo také potřebnou rekonstrukci. Stěny se obložily do výšky 115 cm nad nově položenou dlažbu. Parapet okna, byl také vytvořen z obkladu a byl lehce vyspádován, kvůli kondenzaci vody z okna v zimních měsících. Po kompletním vyspárování obkladů, dlažby a aplikaci silikonů, byla místnost osazena původním WC kombi, umyvadlem s baterií a radiátorem.

 

Poděkování

Manželé Slávišovi jsou bezva lidé v důchodovém věku, a proto i rekonstrukce byla velmi příjemná. Odpolední kávy venku na terase a povídání si o čemkoliv, bylo příjemné oddychnutí od prací na koupelně a WC. Moc Vám děkuji za oslovení mých služeb a Váš příjemný přístup v průběhu rekonstrukce. Věřím, že jste s rekonstrukcí spokojeni a těším se na opětovné setkání v supermarketu :-).

 Dodané služby
PLÁNUJETE REKONSTRUKCI?
Zavolejte mi 777 591 901, nebo napište info@monter-vaclav.cz

Ostatní realizace